#1 2013-07-03 11:16:12

 admin

Administrator

Zarejestrowany: 2013-07-03
Posty: 19
Punktów :   

O virtualnej hodowli

Virtualna hodowla to gra, gdzie w internecie mamy swoją hodowlę psów. Hodujemy jedną(lub dwie) z dziesięciu ras. Mamy do wyboru pięć małych ras: sznaucer mini, jamnik krótkowłosy, york,mops i pomeranian. I pięć dużych ras:sheltie,husky, dog niemiecki, owczarek staroangielski i leonberger.
Hodowanie innych ras jest zabronione! Jednak możemy posiadać inną rasę-jeżeli weźmiemy psa ze schroniska, albo przyjdzie do nas dziwny człek.
Na początek, by mieć hodowlę musisz kupić psa(jeżeli nie masz żadnego psa nie możesz sprzedawać psów). Administratorzy i moderatorzy mogą sprzedawać psy zawsze.
Na początek gry dostajesz 2000 dgl(taka tam waluta w virtualnej hodowli).
Jeśli np.kupisz psa za 1500 dgl oczywiście zostaje ci 500 dgl.
W Virtualnej hodowli są różne prace(jeśli jakąś chcesz zwróć się do mnie):
Wolontariusz- osoba zajmująca się psami ze schroniska. Aby nią zostać zgłoś się do schroniska. Bez wynagrodzenia
Weterynarz- by być weterynarzem musisz się znać na psach i pokazać to mi.... Wynagrodzenie:1000 dgl za miesiąc
Psi fryzjer- aby być grumerem musisz być osobą kreatywną i pokazać to mnie. Wynagrodzenie:1000 dgl za miesiąc
Instruktor- oczywiście to osoba szkoląca psy. Aby nią zostać musisz mi pokazać że umiesz szkolić psy. Jak? Sama nie wiem... Wynagrodzenie:1020 za miesiąc
Hodowca- hodowcą jest każdy w grze. Jeśli masz tylko hodowle, co miesiąc będziesz dostawał 2000 dgl (jeśli będziesz do tego np.weterynarzem dostaniesz razem 3000 dgl).
Fotograf- osoba robiąca ładne zdjęcia twoim psom. Jeśli nie ma fotografa twój pies ma tylko jedno zdjęcie- zaś jak jest, może mieć ich nieskończoność. Wynagrodzenie:1020 dgl

Teraz znów nowy temat.   Psa można kupić także ze schroniska. Dyrektorką schroniska jestem... Ja.
Cennik schroniska:
Szczeniaki: 10 dgl
Dorosłe psy:20 dgl
_
I znów nowy temat
http://img594.imageshack.us/img594/2996/jw1.png
W naszym miasteczku są tylko dwie ulice! Mała ul.Łapkowa i długa ul.Machającego ogona . Można zamieszkać obok jednej, lub obok drugiej.
Wszystko inne o grze w następnych wątkach


http://vpx.pl/i/2014/04/08/zs.png

Offline

 

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
www.ba.pun.pl www.brygadarr.pun.pl www.zionteam.pun.pl www.ts2.pun.pl www.eurotrucksite.pun.pl